Z dniem 15 października 2023 roku restauracja Solna12 została na stałe zamknięta.

GaleriaNasza Restauracja

Restauracja Solna 12 – wyjątkowe miejsce na mapie Kielc.
Nasza Restauracja położona jest w okolicy najbardziej znanej w Kielcach ulicy Sienkiewicza, czyli głównego deptaku stanowiącego ‘serce miasta’. W ścisłej okolicy znajduje się Park Miejski oraz Pałac biskupów z zachwycającym ogrodem włoskim.

Solna 12 to idealne miejsce na każdą okazję. Miły nastrój zapewnia ciepły wystrój wnętrza, nastrojowa muzyka oraz dbająca o gości serdeczna, a zarazem profesjonalna obsługa.
Pełna wyjątkowych smaków kuchnia oraz dbałość o najdrobniejsze detale sprawiają, że posiłek w Naszej Restauracji jest prawdziwą ucztą dla zmysłów.

Nasza klimatyzowana sala pomieści nawet 50 osób. Do dyspozycji gości pozostaje szerokie pasmo Wi-Fi.

 

Ogródek i Taras

 

Nasze Smaki

 

Imprezy Okolicznościowe

 

W celu zapoznania się z oferta restauracji poprosimy o kontakt pod numerem tel. 509702116 lub o wysłanie zapytania na adres restauracja@solna12.pl

Solna 12
Restaurant & Wine bar

ul. Solna 4A lok.
12u 25-006 Kielce

tel: 535 770 370
mail: restauracja@solna12.pl

Facebook
Instagram

Sprawdź dojazd

Rezerwacja On-line

W celu dokonania rezerwacji prosimy o wypełnienie formularza najpóźniej 24 godz. przed planowaną wizytą w Restauracji. Rezerwacja on-line zostanie przez nas potwierdzona telefonicznie lub mailowo. W przypadku, gdy nie otrzymają Państwo potwierdzenia w ciągu 12 h - prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 535 770 370. Dziękujemy!