Z dniem 15 października 2023 roku restauracja Solna12 została na stałe zamknięta.

Przyjęcia

Zapraszamy do organizacji imprez okolicznościowych w naszej Restauracji z możliwością wynajęcia lokalu na wyłączność. Nasza klimatyzowana sala zapewnia komfortowe warunki do organizacji przyjęcia do 50 osób. Do dyspozycji gości pozostaje szerokie pasmo Wi-Fi.

Restauracja Solna 12 to miejsce idealne na każdą okazję. Wyjątkowa atmosfera, przyjemna i profesjonalna obsługa oraz niepowtarzalne menu sprawiają, że z powodzeniem można organizować u nas różnego typu przyjęcia okolicznościowe, takie jak: chrzest, komunie, bierzmowanie, śluby, urodziny i rocznice, a także wszelkiego typu spotkania biznesowe: śniadania, lunche, obiady, kolacje oraz wiele innych ważnych uroczystości np. w gronie przyjaciół.

Nasza pełna wyjątkowych smaków kuchnia oraz dbałość o najdrobniejsze detale sprawią, że posiłek w Naszej Restauracji będzie ucztą dla wszystkich zmysłów, a organizowana uroczystość na długo pozostanie w pamięci zaproszonych przez Państwa gości.

Zależnie od potrzeb, dopasujemy naszą ofertę do Państwa oczekiwań.

W celu złożenia zamówienia prosimy o kontakt telefoniczny:

509 702 116

Możliwe jest także spotkanie z managerem restauracji,
Panią Joanną Bielecką.

SKorzystaj z naszych usług na zewnątrz OFERUJEMY RÓWNIEŻ

Solna 12
Restaurant & Wine bar

ul. Solna 4A lok.
12u 25-006 Kielce

tel: 535 770 370
mail: restauracja@solna12.pl

Facebook
Instagram

Sprawdź dojazd

Rezerwacja On-line

W celu dokonania rezerwacji prosimy o wypełnienie formularza najpóźniej 24 godz. przed planowaną wizytą w Restauracji. Rezerwacja on-line zostanie przez nas potwierdzona telefonicznie lub mailowo. W przypadku, gdy nie otrzymają Państwo potwierdzenia w ciągu 12 h - prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 535 770 370. Dziękujemy!