Z dniem 15 października 2023 roku restauracja Solna12 została na stałe zamknięta.

O nas Witamy!

Nasz zespół tworzą ludzie, którzy pragną, by "Solna 12" była przyjaznym miejscem z dobrym jedzeniem. Począwszy od przygotowania potraw, przez miłą obsługę, po wystrój wnętrza - wkładamy całe swoje serce do każdej czynności. Każdy daje to, w czym jest najlepszy.

Mamy nadzieję, że dzięki nam rozsmakują się Państwo w kuchni europejskiej połączonej z regionalną. Karta menu będzie ulegać częstym zmianom, głównie w zależności od sezonu. Oczywiście będziemy korzystać z produktów z naszego regionu. Będą zatem sandomierskie jabłka, warzywa z Rakowa, serek jędrzejowski do sernika, a wołowinę na steki sprowadzimy z Bodzentyna...

Poleca: Karol Bielecki

Galeria Nasze wnętrze

Design jest terminem powszechnie związanym z dziedziną grafiki użytkowej i wzornictwa przemysłowego. Oryginalnie pochodzi z łacińskiego designera- wyznaczać.
Po włosku disegno oznacza rysunek, wzór. W późniejszym czasie pojęcie zostało przejęte przez inne języki, w tym polski, w którym jednak coraz częściej używa się słowa pisanego: dizajn. W skład powszechnie rozumianego designu wchodzi dziś dziś grafika użytkowa, projektowanie produktu (wzornictwo przemysłowe), architektura wnętrz, multimedia czy moda.

SKorzystaj z naszYch usług na zewnątrz OFERUJEMY RÓWNIEŻ

Catering

Przyrządzamy i dostarczamy gotowe dania na zamówienie

Live cooking

Zapewniamy kulinarną atrakcję - pokaz Szefa Kuchni gotowania na żywo

Finger Food's

Dostarczamy na zamówienie przekąski, które nie wymagają jedzenia sztućcami

Solna 12
Restaurant & Wine bar

ul. Solna 4A lok.
12u 25-006 Kielce

tel: 535 770 370
mail: restauracja@solna12.pl

Facebook
Instagram

Sprawdź dojazd

Rezerwacja On-line

W celu dokonania rezerwacji prosimy o wypełnienie formularza najpóźniej 24 godz. przed planowaną wizytą w Restauracji. Rezerwacja on-line zostanie przez nas potwierdzona telefonicznie lub mailowo. W przypadku, gdy nie otrzymają Państwo potwierdzenia w ciągu 12 h - prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 535 770 370. Dziękujemy!