Z dniem 15 października 2023 roku restauracja Solna12 została na stałe zamknięta.

Szef Kuchni

Marcin Bielecki – Szef Kuchni

Marcin Bielecki stoi na czele kuchni w Restauracji Solna 12. Przez 19 lat mieszkał w Londynie. To właśnie tam odnalazł swoją pasję do gotowania i przez 15 lat szlifował swoje kulinarne umiejętności pracując i pobierając nauki gotowania. Po powrocie do kraju związał swoją kulinarną przyszłość z restauracją, która zauroczyła go swoją filozofią i wyjątkową atmosferą.

Marcin Bielecki od 4 lat jest Szefem Kuchni Restauracji Solna 12. Najbardziej lubi w swojej pracy możliwość łączenia smaków i tworzenia wyjątkowych kompozycji. Inspiracje czerpie ze światowych trendów oraz podróży w różne zakątki świata. To właśnie te doświadczenia stały się inspiracją do stworzenia niepowtarzalnej oferty kulinarnej i dań, których smak pamięta się na długo, i które już przy pierwszej sposobności zachwycają swoją estetyką i głębią smaku.

Prywatnie jest niezwykle rodzinną osobą. Ma dwójkę wspaniałych dzieci oraz żonę i to właśnie im poświęca cały swój wolny czas.

Solna 12
Restaurant & Wine bar

ul. Solna 4A lok.
12u 25-006 Kielce

tel: 535 770 370
mail: restauracja@solna12.pl

Facebook
Instagram

Sprawdź dojazd

Rezerwacja On-line

W celu dokonania rezerwacji prosimy o wypełnienie formularza najpóźniej 24 godz. przed planowaną wizytą w Restauracji. Rezerwacja on-line zostanie przez nas potwierdzona telefonicznie lub mailowo. W przypadku, gdy nie otrzymają Państwo potwierdzenia w ciągu 12 h - prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 535 770 370. Dziękujemy!